Služby

Velkoobchod

Jsme dovozci gastrozařízení z mnoha zemí a několika kontinentů. Máme smluvní partnery v oboru zakázkové nerezové výroby, a proto můžeme nabídnout našim prodejcům, projektantům, velkoodběratelům a velkoobchodníkům zajímavé ceny a množstevní slevy. Gastrozařízení je pečlivě vybíráno s důrazem na zajímavou cenu a kvalitu výrobků.  

Maloobchod

Na klíč navrhneme vybavení gastro pro jakýkoliv provoz restaurací, barů, jídelen, hotelů, rychlého občerstvení, výdejů. Následně dodáme, nainstalujeme, odborně zaškolíme a uvedeme do provozu včetně následného záručního i pozáručního servisu.

Projekce
Průvodní náčtrt a finální projekt s důrazem na hygienické normy a stavební připravenost nabízíme provozovatelům jako řešení pro dokonalý provoz. Ve spolupráci se stavebními projektanty zajistíme konzultace z námi dodávanou technologií.

Servis
Servis zajistíme na námi dodávané gastrozařízení nebo po dohodě i na jiné značky. Servis a repasé na starší výrobky, zajištění revizí, pravidelných kontrol, čištění a sanitace. NON-STOP servis zajišťujeme pro V.I.P. klienty jako smluvní partnery.

Konzultace
Navrhneme gastrotechnologii s ohledem na provoz, lokalitu a kapacitu gastroprovozu. Cílem je navrhnout a doporučit vhodné gastrozařízení, které bude energeticky, cenově, uživatelsky i designově zajímavé. Navrhneme gastrozařízení pro daný gastroprovoz tak, aby byla využitelnost a investice optimalizována.

Našim cílem je dodat výkonné a funkční zařízení ke spokojenosti zákazníků i provozovatelů. Doporučíme ekenomická zařízení s rychlou návratností investic.

Zajištení HACCAP
Doporučíme nebo zajistíme školení na HACCAP- systém preventivních opatření (kritických kontrolních bodů)sloužící k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin a pokrmů během všech činnosti související s jejich výrobou např. zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou a prodejem konečnému spotřebiteli. Náš konzultant Mgr. Jan Strejček na odkaze:

http://hygcons.cz/

Školení obsluhy
Na námi ododané gastrozařízení zajistíme počáteční a následné pravidelné školení obsluhy tak, aby bylo využito maximálních funkcí a možností přípravy. Dále nabízíme zajištění školení bezpečnosti práce v jednotlivých gastroprovozech a školení obsluhy pro ekonomický provoz gastrozařízení


Návrhy technologií a nápojových systémů
Předběžné návrhy a doporučení pro daný gastroprovoz konzultujeme s našimi zákazníky. Varnou techniku, chlazení i nápojové systémy doporučíme dle ekonomických a kapacitních možností pro libovolný gastroprovoz s možností leasingu.

Poskytujeme leasing na námi nabízenou gastrotechniku s naším smluvním partnerem Euroleasing. Stačí stáhnout si formulář pro orientační výpočet a potom si vybrat splátkový kalendář, odeslat nám poptávku a my Vám vše ostatní zajistíme. http://www.gastro-online.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=365

 

Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0 Kč
Měna: